O mnie

 

Jestem:

pedagogiem-terapeutą, głównie z miłości do dzieci.

Odkąd ukończyłam liceum, zaczęłam specjalizować się w całościowych zaburzeniach rozwoju. Za mną mnóstwo szkoleń i praktyk  w temacie autyzmu,

– prawnikiem –to takie spełnione jedno z  moich marzeń, uwielbiam przepisy, ustawy, kodeksy,

– żoną wspaniałego, pełnego pasji mężczyzny.

Spełniam się zawodowo, jednak to co najtrudniejsze i wymaga ode mnie najwięcej pracy to bycie mamą. Jestem mamą dwóch małych chłopców Aleksa i Maksa.

Moją pasją zawsze był taniec i muzyka, fajny etap życia aż do studiów. Później turystyka górska, wyprawy, góry wysokie.  Razem z mężem zdobyliśmy wiele szczytów min Tatry, Alpy, Dolomity.  Uwielbiam też wspinaczkę i skały. To jest to, czym zaraził mnie ON. Z miłości do gotowania uczę się nowej sztuki jaką jest gotowanie z dziećmi :)) – nie zabraknie więc wspólnych zdrowych, prostych i pysznych przepisów.

Jak większość kobiet lubię dobrej jakości ubrania, buty i kosmetyki. Nie koniecznie wydając na nie fortunę.

Chciałabym być bardziej systematyczna i lepiej zorganizowana i w duchu liczę, że blog mi w tym pomoże.

Threetreasures to nie tylko moje osobiste przemyślenia na temat życia, macierzyństwa i moich trzech skarbów. To też blog o pasjach, możliwościach pogodzenia ich z wychowaniem malutkich chłopców. Powrotu do wspinaczki, rozwoju osobistym… tym na czym się znam i co kocham. Taki mój prywatny skarb.

Pojawią się artykuły związane z coraz bardziej powszechnym zaburzeniem jakim jest Autyzm. Z ciekawymi pomocami do pracy z dziećmi w domu, sposobami spędzania czasu wolnego z maluchami poza domem i wiele innych. A wszystko to opatrzone fotografią.

Zapraszam …